+420 603 766 779

Food Fest na Vršku, 16.7.2017

Objevte skrytý zelený ráj přímo v centru Prahy. Na zahradní slavnosti Food Fest Na Vršku v Santini Garden ochutnáte jídla z několika malostranských restaurací. Menu pak můžete uzavřít nefiltrovanou Únětickou 12°.

Uvidíme se v neděli 16. července 2017. Jíst začínáme už v 11 hodin a pokračovat budeme až do 22 hodin. Během odpoledne a večera zahrají kapela All Rock a DJ Koko. Můžete se taky těšit na relaxační masáže a dětský koutek, aby se děti vyřádily a vy se mohli v klidu najíst.

Čím si naplníme břicha?
Miniburgery z divočáka // Domácí uzeniny a uzené ryby // Grilované mořské plody // Vegetariánská polévka Pho // Koláče // Sýry //Únětické pivo 12° nefiltrovaná // Víno z českých vinic // a mnoho dalšího.

HUDBA / MASÁŽE / PROGRAM PRO DĚTI

Podniky, které vám menu připraví:

Santini Garden >>> Špíz z lososa a krevet na rozmarýnu s beurre blanc omáčkou // Šnek z vinné klobásy s míchaným zeleninovým salátkem // Filírovaný flank steak s wasabi majonézou, okurkový miso salát // Chobotnice na grilu podávaná na salátku s mořskou řasou NORI // Nakládaná variace sýrů v chilli, čokoládě a bylinkách s domácím pečivem

U Magistra Kelly >>> Zelňačka s domácí klobásou // Klobása z naší udírny, jakou jste ještě nejedli // Uzená kachní prsíčka // Chléb s domácím sádlem a škvarky

St. Martin >>> Vegetarianské Pho // Miniburger z divočáka

Sestry Boromejky >>> Koláčky svatební // Koláče střední // Koláče velké // Pizza rohlíčky // Boromejské oplatky

 

VSTUP ZDARMA! FB UDÁLOST bit.ly/NAVRSKU

Velké díky za mediální podporu Radiu 1, které nám publikovalo článek o festivalu ZDE