Ubytování

Rádi byste v Santini Garden uspořádali Vaši svatbu, obchodní mítink nebo jinou společenskou událost, která se pravděpodobně protáhne do pozdních večerních hodin? Nechce se Vám řešit, co s autem, když večer odjedete taxíkem? Nebo chcete pozvat mimopražské hosty, kteří by se v noci obtížně dostávali domů? 

Využijte naše ubytování v těsné blízkosti Santini Garden a hoďte všechny podobné starosti za hlavu! Vaše vozy mohou přes noc bezpečně odpočívat na elektronicky střeženém parkovišti u Santini Garden a na Vás už je jen rozhodnutí, zda strávíte noc v hotelu U bílé lilie, který je od restaurace vzdálen 30 metrů, nebo zda dáte přednost hotelu U zeleného hroznu, který najdete ještě o 10 metrů blíže. 

Oba čtyřhvězdičkové hotely sídlí v historických, původně renesančních malostranských domech, které prošly velice citlivou a náročnou rekonstrukcí, při které zůstaly všechny důležité historické prvky zachovány. Interiéry jsou vybaveny historickým nábytkem a četnými uměleckými doplňky. A oba hotely jsou ve stejné ulici jako naše restaurace, takže večer to budete mít skutečně jen „přes ulici“. 

Zbývá Vám tedy jen podívat se na webové stránky obou hotelů a vybrat si ten, který se Vám líbí víc. Jako našim váženým hostům Vám uděláme nejvýhodnější možnou nabídku na ubytování.